MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Byrå 15816141
nr 1581 6141
Byrå
+ PALL, 2 delar, byrå med tre lådor. Bredd: 46 cm. Djup: 27 cm, höjd: 49 cm, pall längd: 30 cm, djup: 20 cm, höjd: 20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:55:43
100 kr
150 kr